Nabór

Nabór odbywa się w dniach 26 luty – 08 marca 2024 r.

TERMINY REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2024/2025 ORAZ KRYTERIA REKRUTACYJNE

Granice obwodu Szkoły Podstawowej Nr 34 w Rzeszowie

ul. Matysowska, ul. Skalista, ul. Wichrowa, ul. Kukuczki, ul. św. Rity, ul. Wierchowa, ul. Nycza, ul.Nowe Wzgórze, ul. Pienińska, ul. Boczna, ul. Alpejska, ul. Górska, ul. Św. Walentego (numery nieparzyste od 93 wzwyż, numery parzyste od 4 wzwyż), ul. Rodzinna (numery nieparzyste od 31 wzwyż, numery parzyste od 16 wzwyż)

Klasa I – Nabór
1. Zgłoś kandydaturę
2. Harmonogram
3. Pliki do pobrania

Przedszkole – Nabór
1. Zgłoś kandydaturę
2. Harmonogram
3. Pliki do pobrania

Nabór do szkoły i oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 34 w Rzeszowie na rok szkolny 2024/2025 odbywa się elektronicznie poprzez zgłoszenie na stronie portalu NABÓR. Wypełniony wniosek należy wydrukować, podpisać i dostarczyć do placówki pierwszego wyboru.
Rodziców dzieci przedszkolnych prosimy, aby nie zapomnieli, że do wniosku o przyjęcie należy dołączyć w przypadku:
1) rodzica pracującego – ZAŚWIADCZENIE O ZATRUDNIENIU WYSTAWIONE Z DATĄ BIEŻĄCĄ
2) rodzica rozliczającego się w US w Rzeszowie – KSEROKOPIĘ PIERWSZEJ STRONY PIT-37 LUB PIT-36 Z PIECZĄTKĄ WPŁYWU DO URZĘDU SKARBOWEGO LUB URZĘDOWYM POŚWIADCZENIEM ODBIORU (POTWIERDZENIE WYSYŁKI ELEKTRONICZNEJ).

ABY WYDRUKOWAĆ ZGŁOSZENIE ELEKTRONICZNE NALEŻY ZALOGOWAĆ SIĘ DO KONTA, WEJŚĆ NA WNIOSEK – KLIKNĄĆ WYŚLIJ ZGŁOSZENIE I POJAWIA SIĘ OPCJA DRUKUJ.