Koncert Mobilnej Filharmonii

przez aw

Cza – cza z Chopinem? A może samba z Beethovenem? Takie rzeczy tylko na koncertach Mobilnej Filharmonii 😉, która odwiedziła naszą szkołę, prezentując dzieła największych kompozytorów w rytmach tańców latynoamerykańskich. Przedszkolaki oraz uczniowie Szkoły Podstawowej wyruszyli w podróż po Afryce i Ameryce Południowej, dzięki czemu poznali historię, m.in. cza-czy,  samby czy tanga argentyńskiego. Odważne osoby miały szansę spróbowania swoich sił w grze na ……cajonie i w sekrecie dodajmy, że poszło im rewelacyjnie! 😉  Co ciekawe, artystom udało się również porwać naszych uczniów do tańca, prezentując podstawowe kroki samby brazylijskiej! 😉. Dziękujemy Mobilnej Filharmonii za dużą dawkę wiedzy i mnóstwo dobrej zabawy! Do zobaczenia w przyszłości! 😉

Justyna Micał