Konkurs z nagrodami z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Edukacji Narodowej Portal  www.dyktanda.pl zaprasza wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza Uczniów i Nauczycieli, na specjalne dyktando z nagrodami!

Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie 14 października 2022 r. Będzie rozegrane w 100% online, a zatem do udziału wystarczy komputer z dostępem do internetu. Istotne jest także, aby móc skorzystać ze słuchawek lub głośników, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu.
Zupełnie jak na szkolnej lekcji!

Dyktando będzie dostępne do rozwiązywania między 18:00 a 19:00. Nagranie, którego treść będzie należało prawidłowo zapisać, będzie można samodzielnie zatrzymywać i przewijać, tak aby każdy uczestnik mógł dopasować tempo do swoich możliwości.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

Warto postarać się o dobry wynik, ponieważ organizatorzy przygotowali nagrody! Powodzenia!

Zespół Dyktanda.pl