Udział klasy III w Mini  Olimpiadzie Sportowej

przez aw

17 maja 2022 r. uczniowie klasy III wraz z wychowawcą wzięli udział w MINI OLIMPIADZIE SPORTOWEJ zorganizowanej na Hali Sportowej Zespołu Szkół Sportowych w Rzeszowie. Organizacja tej imprezy była wspólną inicjatywą Fundacji Rozwoju Umiejętności Społecznych FRUMIS oraz studentów Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Głównym jej celem było wdrażanie dzieci klas I – III do uczestniczenia w kulturze fizycznej, kształtowanie umiejętności współpracy, a przede wszystkim dobra zabawa. W tym dniu na hali sportowej zebrało się 750 dzieci z 13 rzeszowskich szkół. Nasi trzecioklasiści uczestniczyli w zabawach i pokonywali różne tory przeszkód. Każdy uczestnik sportowych zmagań otrzymał złoty medal. Wykonane zostały również pamiątkowe zdjęcia, a dla szkoły przekazane zostały upominki. Po fizycznym wysiłku przyszedł czas na zasłużoną odrobinkę słodkości – lody oraz spacer i odpoczynek nad Wisłokiem. Zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

Wychowawca klasy III
Małgorzata Bąk