Bal karnawałowy

przez aw

W dniu 4 lutego w naszej szkole odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy. Wszyscy przygotowywali się do niego z dużym zaangażowaniem, ponieważ jest to jedna z niewielu okazji, by do szkoły przyjść w finezyjnym stroju, a nawet w makijażu. Uczniowie klasy I i II wcielili się w bajkowe postacie. W „szkolnej sali balowej” pojawiło się wiele księżniczek , rycerzy i wróżek. Klasa III postawiła na morskie akcenty – dziewczynki przebrane były w syreny.

Wszyscy doskonale się bawili i nikt nie podpierał ścian , ponieważ pan animator przygotował świetną oprawę muzyczną. Rozbrzmiewały melodie z różnych stron świata, zarówno te współczesne jak i stare niezapomniane  hity. Każde dziecko miało okazję wykazać się umiejętnościami sprawnościowymi. Animator zorganizował wiele ciekawych zabaw. Przeprowadzona została „bitwa na śnieżki”, wyścigi z taczkami, wyścigi konne, przeciąganie liny. Na zakończenie dzieci otrzymały słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców i Szkołę, by uzupełnić stracone podczas zabawy kalorie i w pełni sił wrócić do domu. Dziękujemy  za przygotowanie wspaniałego szkolnego balu.

Krystyna Kielar