Mikołajki z „Fantazją”

przez aw

6 grudnia to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku. W tym dniu, uczniowie klasy pierwszej w ramach niespodzianki od Świętego Mikołaja, wybrali się do Centrum Zabaw dla Dzieci „Fantazja” w Rzeszowie. Zjeżdżanie, wspinanie się,  to rzeczy, które dzieci naprawdę lubią. Nasi uczniowie chętnie korzystali z różnych urządzeń i zabawek znajdujących się w hali. Mieli do dyspozycji m.in. labirynty, baseny z kulkami, „dmuchawce”. Poprzez wspólną zabawę doskonalili umiejętności działania w grupie. Przestrzegali umów i zasad obowiązujących w Fantazji. Na koniec spotkała ich nie lada niespodzianka, na sali pojawił się prawdziwy Mikołaj.

Pierwszaki z wielkim entuzjazmem przywitały miłego gościa i czekały z niecierpliwością na  podarki. Aby upamiętnić te chwile, poprosiliśmy Świętego Mikołaja o wspólne zdjęcie.

Dla dzieci był to dzień pełen radości i niezapomnianych wrażeń!

Paulina Piechota