Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

przez aw

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza obchodzony jest 5 grudnia. W tym dniu w sposób szczególny pamiętamy o wolontariuszach i dziękujemy im za ich pracę, którą wykonują bezinteresownie, z potrzeby serca. W naszej szkole także świętowaliśmy ten dzień. Wszyscy uczniowie i przedszkolaki pod opieką swoich wychowawców, przygotowali barwne plakaty promujące wolontariat. Na godzinach wychowawczych przypomniane zostały wszystkie akcje i działania, w których nasza szkoła brała udział i nadal bardzo aktywnie uczestniczy.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza życzymy wszystkim wolontariuszom spełnienia marzeń, radości w sercu, dużo entuzjazmu, wytrwałości i niesłabnącej wiary w to, że to co robimy, ma sens, a dobro ofiarowane innym powraca…

                                                                                                                                                 Lidia Kupiszewska
Monika Sitek