,,Mikołajki – Kartka z pamiętnika klasy trzeciej”

przez aw

6 grudnia 2021r.  

            Dzisiaj były mikołajki. Bawiliśmy się na lekcjach i nagle dostaliśmy list od Świętego Mikołaja. Nasza Pani przeczytała go całej klasie. Dowiedzieliśmy się, że jeśli wykonamy trzy zadania, to dostaniemy prezenty. Najfajniejsze było wykonywanie podobizny Mikołaja. Gdy ukończyliśmy wszystkie zadania, Pani przeczytała nam zagadkę związaną z prezentem i miejscem jego ukrycia w szkole. Zaczęliśmy go szukać zgodnie ze wskazówkami. Był schowany pod szkolną choinką. Wszystkim bardzo podobały się prezenty. Potem była lekcja wychowania fizycznego. Bawiliśmy się w renifery i Mikołaje.

            To był bardzo udany dzień.

Zosia, uczennica klasy 3

Mikołajki!

Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r.

            Dzisiaj był wspaniały dzień w szkole, ponieważ dostaliśmy prezenty od Świętego Mikołaja. Na drugiej lekcji do klasy dotarł list od Świętego Mikołaja. Były w nim dla nas różne zadania, a przy ich wykonaniu mieliśmy dużo zabawy. Na końcu znajdowała się zagadka, której rozwiązanie podpowiedziało nam, gdzie Mikołaj ukrył nasze prezenty. Upominki bardzo nam się spodobały. Później na lekcji WF – u nasza Pani zorganizowała nam ciekawą zabawę – ,,Wyścigi zaprzęgów Świętego Mikołaja”.

            Dzisiaj w szkole było dużo radości i uśmiechu. Już nie mogę doczekać się kolejnych mikołajek.

 Kamila, uczennica klasy 3