Szkolny Dzień Talentów i Pasji

przez adminMK

           
6 grudnia 2019 r. został ogłoszony w naszej szkole jako Dzień Talentów i Pasji. Wśród prezentujących swoje uzdolnienia najwięcej było uczniów klas młodszych. Pokazali oni swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i ruchowe. Dla większości był to pierwszy tego typu występ i niewątpliwie ciekawe doświadczenie. Gratulujemy talentu i odwagi uczniom, którzy zdecydowali się wystąpić, a byli to: Julia Wisz , Lena Michalik, Nikola Sawicka, Karolina Maroń , Martyna Błoszko, Daria Dyguła, Wiktoria Rosół, Weronika Szura, Oliwia Paśko. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali drobny prezencik od „Mikołaja”sponsorowanego przez Santander Bank.

                                                                                            Małgorzata Bąk