Uroczyste obchody Dnia Nauczyciela

przez aw

Dzisiaj Dzień Nauczyciela,

Czas radości i wesela!

Dziś składają Wam uczniowie

Życzeń moc w wiązanej mowie.

14 października to data znana i lubiana. W tym dniu obchodzą swoje święto wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły. Jest to również święto uczniów, ponieważ nauczyciele w tym dniu chętniej niż zazwyczaj stawiają szóstki i nie robią sprawdzianów.

W naszej szkole ten dzień obchodziliśmy bardzo uroczyście. Uczniowie przybyli do szkoły wczesnym rankiem, by po kilku lekcjach uczestniczyć wraz ze swoimi opiekunami w Szkolnej Gali Oscarowej. Nie trzeba było rezerwować biletów na lot do Stanów Zjednoczonych, wszystko na miejscu przygotowali uczniowie klasy IV i III. Każdemu pracownikowi szkoły wręczane zostały nominacje do tak „prestiżowej nagrody”. Z uwagą wysłuchiwano nazw kategorii, ponieważ były niepowtarzalne i bardzo trafne. W nagrodę wszyscy nominowani otrzymali słodką statuetkę Oscara i moc serdecznych życzeń.

Ponadto artyści przygotowali szereg muzycznych niespodzianek. Śpiewane przez uczniów piosenki zawierały szereg życzeń i podziękowań. Z muzycznych tekstów wynikało też, że uczniowie będą w tym roku szkolnym bardzo przykładać się do nauki i zachowywać się wyjątkowo grzecznie.

I na to liczymy- my nauczyciele!