Śpiewaliśmy obcojęzyczne piosenki o miłości

przez adminMK

Podobnie jak w latach ubiegłych tak i w tym roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI Festiwalu Miłosnej Piosenki Obcojęzycznej „All you need is love”. Naszą szkołę reprezentował Filip Dopart z kl. 4 oraz Gabriela Szmist i Katarzyna Wilk z kl. 7. Zadaniem uczestników było wykonanie utworu o tematyce miłosnej w wybranym przez siebie języku obcym…

W tym roku do konkursu przystąpiło 33 uczestników z różnych szkół Gminy Tyczyn i nie tylko. Talent i zdolności wokalne Filipa zostały docenione – prezentując piosenkę w j. hiszpańskim uczeń wyśpiewał sobie III miejsce w kategorii klas IV –VI.

Serdecznie gratulujemy Filipowi oraz jego starszym koleżankom, że tak wspaniale reprezentowali naszą szkołę. Życzymy wielu sukcesów w kolejnych edycjach festiwalowych.

Monika Sitek