8 czerwca- dniem pełnym atrakcji dla przedszkolaków.

przez aw

W dniu 8 czerwca dzieci z oddziału i punktu przedszkolnego udały się do Teatru Maska na przedstawienie pt. „Najmniejszy samolot na świecie”. Dla najmłodszych przedszkolaków sam wyjazd , czasami pierwszy raz bez rodziców, to ogromne przeżycie. Przyjechał po nas prawdziwy autokar, którym dojechaliśmy do Rzeszowa. A tam prawdziwa scena i prawdziwi aktorzy. Przedszkolaki z otwartymi buziami patrzyły na to, co dzieje się na scenie. Maluchom towarzyszyły ogromne emocje, może trochę strach, ale też radość i spontaniczny uśmiech, co było potwierdzeniem, że się świetnie bawią.

    Historia o małym samolocie , z którego na początku śmiali się inni bardzo podobała się dzieciom. Nauczyć się z niej mogli tego, że każdy z nas jest ważny i może dokonać rzeczy niemożliwych, jeśli tylko uwierzy w siebie i spróbuje znaleźć wyjście z trudnej sytuacji-tak, jak to zrobił główny bohater pomagając największemu i bardzo nieszczęśliwemu psu.

     Po zakończonym przedstawieniu pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola , by odpocząć i zjeść obiad, bo w tym dniu czekała nas jeszcze jedna atrakcja- zajęcia ze Szkołą Muzyczną Yamaha. I tutaj czekała nas niespodzianka, ponieważ ostatnie zajęcia tym razem odbyły się w terenie. Panowie muzycy grali dla nas i prezentowali instrumenty na szkolnym podwórku.

Małgorzata Płodzień

Galeria zdjęć