„Spotkanie z ekologią” – Nasi uczniowie z wizytą u podopiecznych Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawny

przez aw

We wtorek, 21 listopada, w budynku Publicznego Gimnazjum w Tyczynie uczniowie klasy siódmej pod opieką pani Aldony Wójcik oraz pani Moniki Sitek zaprezentowali podopiecznym Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych przedstawienie z okazji „Dnia dla Klimatu” .

Na sali, oprócz osób niepełnosprawnych, zebrała się również młodzież gimnazjalna. Wszystkich serdecznie powitała pani dyrektor Zofia Kwater. Nasi siódmoklasiści w pięknym montażu słowno-muzycznym pt. „Śmieci to nie zabawa, ale poważna sprawa” zwrócili uwagę na problem śmieci i ich segregowania.

Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało i otrzymaliśmy gromkie brawa. Mamy nadzieję, iż nie raz jeszcze zaprezentujemy się przed taką publicznością.

Monika Sitek

Aldona Wójcik