„Jesienna wycieczka”

17 października uczniowie klasy II korzystając z pięknej pogody wyruszyli na jesienną wycieczkę.

Byliśmy w lesie. Rosły w nim sosny, brzozy, dęby, klony. Las był prawie cały żółty. Widzieliśmy kosa , sikorkę, owady i grzyby. Po pniach spacerowały pająki. Z wycieczki przynieśliśmy dużo darów jesieni.

Emilka, klasa II

We wtorek była słoneczna pogoda. Byliśmy w lesie. Zbieraliśmy w nim kolorowe liście. Ja znalazłem grzyby . Oglądałem je przez lupę. Wróciliśmy zadowoleni do szkoły.

Maksymilian, klasa II

Szliśmy na wycieczkę do lasu obok mojego domu. W lesie zbieraliśmy liście , szyszki. Mieliśmy lupy i obserwowaliśmy las. Wycieczka trwała dwie godziny.

Kajetan, klasa II

Była bardzo ładna pogoda. Oglądaliśmy piękne widoki. Pani robiła zdjęcia. W lesie było bardzo fajnie. Zbieraliśmy liście , żołędzie i szyszki.

Filip , klasa I