Tańczyliśmy dla podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie

przez aw

W sobotnie popołudnie 10 czerwca br. rozpoczął się Wielki Piknik Charytatywny z okazji Dnia Dziecka na placu przy siedzibie Fundacji Podkarpackie Hospicjum  dla Dzieci w Rzeszowie…

W tym roku nasz szkolny zespół taneczny „Koralik” pod opieką pani instruktor Pauliny Paszek – Kuczyńskiej po raz pierwszy wystąpił dla podopiecznych Hospicjum. Zaprezentowaliśmy 2 układy taneczne: „roztańczone dziewczyny” oraz „nimfy wodne”. Dziewczynki zatańczyły przepięknie za co nagrodzone zostały gromkimi brawami. Po ich występie pani instruktor otrzymała podziękowanie.

Mamy nadzieję iż w kolejnych latach będziemy mogli jeszcze nie raz zatańczyć dla podopiecznych Fundacji i sprawić, aby na ich twarzach pojawił się uśmiech.

Monika Sitek