Ostatnie pożegnanie

przez aw

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Urszuli Jandy, wieloletniego dyrektora naszej szkoły. Odeszła od nas Droga Pani Dyrektor, wspaniały Nauczyciel, Wychowawca kilku pokoleń, a przede wszystkim wyrozumiały i życzliwy Człowiek, Osoba, która w historii szkoły pozostawiła pięknie zapisaną kartę.

Jako dyrektor z pasją realizujący swoje obowiązki bardzo pragnęła, aby szkoła zyskała rangę w środowisku, troszczyła się o poziom nauczania, dobre imię, ceremoniał i tradycję. Rozumiała oświatę, jej problemy i nie umiała przechodzić obok nich obojętnie. We wszystkie przedsięwzięcia angażowała się twórczo i całym sercem.

Jej gabinet dyrektorski, w którym nieprzerwanie przez 20 lat służyła wiedzą, mądrością i wielkim sercem, był otwarty dla każdego ucznia i rodzica, początkującego nauczyciela i doświadczonej koleżanki, dla każdego, kto miał jakikolwiek problem.

Droga Pani Dyrektor!

Żegnamy Cię w imieniu nas wszystkich: obecnej dyrekcji, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczennic i uczniów.

Spoczywaj w pokoju!!!