Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna”

przez aw

Dobiegł końca opublikowany na stronie internetowej: blizejprzedszkola.pl Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna” zorganizowany przez Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Króla Kazimierza Wielkiego w Matysówce. Konkurs spotkał się  z dużym odzewem wśród dzieci i nauczycieli z wielu przedszkoli z całej Polski, o czym świadczy liczba nadesłanych prac. W kategorii 5-6 latków- 129 kartek, a w kategorii  3-4 –latków-108.

Przesłane prace są wyjątkowe i niepowtarzalne , cieszą nasze serca i oczy.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
W kategorii 3 – 4-latków:
I miejsce: Ada Stępnicka, Siennica
II miejsce: Gaja Pisarek, Warszawa
III miejsce: Maria Łyszkiewicz, Kielno
 
W kategorii 5 – 6-latków:

I miejsce: Patryk Madej, Rzeszów
II miejsce: Łucja Dziaduch, Przytyk
III miejsce: Gabriel Wróbel, Krzelów

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Słowa podziękowania kierujemy również do nauczycieli i rodziców, którzy zachęcili dzieci do udziału w konkursie. Gratulujemy laureatom!
Nagrody i dyplomy dla zwycięzców wyślemy drogą pocztową. Wszyscy uczestnicy otrzymają  pamiątkowe dyplomy, które wysłane zostaną w formie elektronicznej.

Małgorzata Płodzień