Walentynkowy Dzień Babci i Dziadka

przez aw

Święto Babci i Dziadka to środowiskowa uroczystość, która stała się tradycją naszej szkoły. Tego roku wyjątkowo zorganizowana została 14 lutego w Walentynki. Uroczystość przygotowali uczniowie klas I-III pod czujnym okiem swoich pań wychowawczyń. Podziwiać występy swoich kochanych wnuków przybyło bardzo wiele babć i dziadków.

Zebranych w Domu Ludowym w Matysówce gości przywitała dyrektor szkoły mgr Lidia Kupiszewska składając wszystkim seniorom serdeczne życzenia. Następnie uczniowie przedstawili przygotowany program artystyczny. Recytowali wiersze, składali życzenia,  śpiewali piosenki, tańczyli. Były też inscenizacje i skecze. Wszystko dla ukochanych Babć i Dziadków. Na koniec po wspólnym odśpiewaniu „Niech nam żyją wszystkie Babcie i Dziadkowie” dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom laurki i upominki. Był to wyjątkowy dzień  pełen uśmiechu , radości i wzruszeń.

Serdecznie dziękujemy za udział w tej uroczystości, raz jeszcze życząc

wszystkim Babciom i Dziadkom , by

„W radości i zdrowiu płynął im czas,

by byli podporą w smutku dla nas”.

 Małgorzata Bąk