Kolejny rok szkolny…

przez aw

1 września 2016 roku w piękny, słoneczny poranek rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny.

Po uroczystej mszy świętej spotkaliśmy się przed budynkiem szkoły. Tam, w asyście szkolnego sztandaru, uczniowie szóstej klasy przywitali nas po dwumiesięcznej przerwie. Na początku było radośnie, później w poważniejszej atmosferze przypomnieli nam o 77 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Uczniowie zauważyli, że nie zawsze 1 września był radosnym dniem powitań koleżanek i kolegów po wakacyjnej rozłące.

Pierwszy dzień pobytu w szkole zakończyło przemówienie pani dyrektor Lidii Kupiszewskiej, w którym powitała nauczycieli, uczniów i rodziców w nowym roku szkolnym i przekazała informacje dotyczące spraw organizacyjnych. Na koniec odbyły się krótkie spotkania z wychowawcami klas.

Niestety, wakacje się już skończyły. Z tej okazji życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom owocnego roku szkolnego.

Aldona Wójcik