Prawie „gwiazdkowy” prezent…

przez aw

Pod koniec roku nasza szkoła otrzymała od Pratt & Whitney Rzeszów (dawna WSK PZL Rzeszów) używane komputery.  A że przekazanie to nastąpiło tuż przed Świętami Bożego Narodzenia traktujemy je  jako nasz „gwiazdkowy” upominek.

Komputery te są bardzo nowoczesne, dobrej jakości, ze świetnym oprogramowaniem. Zastąpią one nasze, wysłużone już,   w  szkolnej pracowni  komputerowej i  na pewno posłużą naszym uczniom przez wiele jeszcze lat.  Dar ten uzyskaliśmy dzięki pomocy i zaangażowaniu Pana Mieczysława Płonki, taty naszego ucznia. To dzięki niemu dowiedzieliśmy się o możliwości ubiegania się o ten sprzęt, a potem jeszcze, kiedy już faktycznie go otrzymaliśmy,  przywiózł go nam do szkoły. Bardzo serdecznie Mu za to dziękujemy.

Nasze podziękowania za przekazane nam komputery, dzięki którym  unowocześnimy naszą szkolną pracownię  komputerową kierujemy także  do Pana  Marka  Dareckiego  Prezesa Zarządu, dyrektora generalnego     Pratt &  Whitney Rzeszów,  Pana Tomasza Wiernickiego, dyrektora informatyki  i  Pani Elżbiety Zawiszy, specjalisty ds. organizacji i zarządzania w tej firmie.  

 Lidia Kupiszewska, dyrektor szkoły