Konkurs na stroik bożonarodzeniowy

Boże Narodzenie i czas przygotowań do świąt to najpiękniejszy okres w roku.
W trosce o ciągłość tradycji w podtrzymywaniu zwyczajów i obyczajów bożonarodzeniowych wraz z początkiem adwentu Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny. Rzeczywistość przeszła nasze oczekiwania – na konkurs wpłynęło wiele prac.

Szkolne jury stanęło przed wielkim wyzwaniem: trudno było wybrać najpiękniejsze. Wszystkie wyróżniały się pomysłowością, oryginalnością i ciekawą techniką wykonania, we wszystkie włożono wiele serca i wysiłku. Wykonane z różnych materiałów; począwszy od gałązek igliwia poprzez mech, gałęzie i patyki, sianko, wstążki, sztuczne kryształki, suszone kwiaty, ozdoby choinkowe; różnych wielkości i kształtów, niezwykle kolorowe zachwycały mnóstwem detali i szczegółów.

Dziękujemy wszystkim autorom. Gratulujemy wspaniałych pomysłów i kunsztu w wykonaniu prac.

W nagrodę publikujemy imiona i nazwiska uczniów, którzy przystąpili do konkursu ( pogrubioną czcionką drukujemy nazwiska tych, których prace zostały wyróżnione, a ich twórcy otrzymali nagrody).

KLASA I

1. Marcel Michalik