Wybory nowego SU

23 września odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2014/2015. Poprzedzone zostały barwną kampanią wyborczą, podczas której kandydaci prezentowali swoje programy w formie plakatów.

Zanim jednak młodzi wyborcy wypełnili karty do głosowania, mieli okazję spotkać się osobiście z pretendującymi, wysłuchać ich deklaracji czy zadać nurtujące pytania.

Rozstrzygnięcie nastąpiło bardzo szybko, zwycięzcę wyłoniono już w I turze. Po podliczeniu głosów okazało się, że z ponad 50% przewagą nad innymi wygrał Patryk Tokarz – ucz. kl. VI.

W skład SU weszły także:

Agata Dziura – kl. VI

Faustyna Krawczyk –kl. V

Oliwia Król – kl. VI

Weronika Płodzień – kl. IV

Amelia  Probachta – kl. VI

Patrycja Szajnar – kl. VI

Wszystkim kandydującym gratulujemy wykazanej inicjatywy w chęci bezinteresownego działania na rzecz szkoły i środowiska, a nowym władzom Samorządu Uczniowskiego życzymy powodzenia w realizacji podjętych zadań.

Wanda Drabicka