Rok szkolny 2014/2015 rozpoczęty…

przez aw

1 września 2014r. po dwumiesięcznym okresie wakacyjnym uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.

Po mszy św. zgromadziliśmy się w sali gimnastycznej. Tu wszystkich zebranych powitała Pani mgr Lidia Kupiszewska, dyrektor szkoły, która omówiła zasady organizacji pracy szkoły i poinformowała rodziców o ważnych sprawach dotyczących ich dzieci…

W dalszej części wystąpili uczniowie kl. VI, którzy przygotowali montaż słowno – muzyczny z okazji inauguracji nowego roku szkolnego i 75 rocznicy wybuchu II wojny światowej, bo w tym niewątpliwie radosnym dniu nie wolno nam zapomnieć o historycznym wydźwięku daty 1 września.

Pierwszy dzień pobytu w szkolne zakończyły „robocze” już spotkania wychowawców ze swymi podopiecznymi świadczące o tym, że wakacje naprawdę się skończyły, a przed nami nowe wyzwania, cele i różnorodne przedsięwzięcia.

Wanda Drabicka